BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Integracija į ES

Europos Komisijos kofinansuojamas projektas ,,Vaikų ir paauglių psichikos sveikata padidėjusioje Europos Sąjungoje: veiksmingų politikų ir strategijų plėtra"

CAMHEE2005 m. Valstybinis psichikos sveikatos centras, bendradarbiaudamas su kitomis Lietuvos organizacijomis - Vilniaus universitetu, Mokymų, tyrimų ir vystymo centru -parengė ir pateikė Europos Komisijai projektą "Vaikų ir paauglių psichikos sveikata padidėjusioje Europos Sąjungoje: veiksmingų politikų ir strategijų plėtra". >>>


PSO Europos ministrų konferencija psichikos sveikatos klausimais

2005 m. sausio 12 - 15 d. Helsinkyje vyko PSO Europos ministrų konferencija, skirta psichikos sveikatos temai. Joje buvo diskutuojama apie psichikos sveikatos situaciją Europos regiono valstybėse. Lietuvos delegacijos vadovas, sveikatos apsaugos ministras prof. Žilvinas Padaiga, pirmininkavo viename iš plenarinių posėdžių.

Taip pat delegacijoje - Valstybinio psichikos sveikatos centro direktorė Onutė Davidonienė, VU docentas Dainius Pūras, Sveikatos apsaugos ministerijos Užsienio ryšių skyriaus vedėjas Viktoras Meižis, Sveikatos apsaugos ministerijos Asmens sveikatos skyriaus vyriausioji specialistė Anžela Slušnienė, NVO Lietuvos sutrikusios psichikos žmonių globos bendrijos pirmininkė Danutė Kašubienė.

PSO Europos ministrų konferencijoje buvo kalbama apie Europos valstybių psichikos sveikatos politikos suderinimą ir spartesnę plėtrą. Konferencijos organizatoriai - Pasaulio sveikatos organizacija (PSO), Europos Sąjunga (ES) ir Europos Taryba (ET). Pirmą kartą tokiame svarbiame renginyje dalyvauja Nevyriausybinių organizacijų atstovai.

Išsami šios konferencijos medžiaga patalpinta tinklapyje: www.euro.who.int/mentalhealth2005


Ataskaita apie dalyvavimą PSO seminare


2004 05 07 10.00 val. VU Medicinos fakultete vyko seminaras ir apskrito stalo diskusija tema ,,Visuomenės psichikos sveikatos stiprinimas ES plėtros ir Lietuvos sveikatos reformos kontekste". Kalbėjo VPSC direktorė O.Davidonienė. Organizavo VU MF Visuomenės sveikatos institutas.


Paskutinė atnaujinimo data: 2019-02-26