BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Valstybinis psichikos sveikatos centras EINA

Data

2018 05 29

Įvertinimas
1
VPSC_eina.jpg

Ne kartą savo pranešimuose, stenduose, paskaitose, leidiniuose minėjome, kad norėdami džiaugtis psichikos sveikata, turime būti fiziškai aktyvūs.

Todėl Valstybinis psichikos sveikatos centras jungiasi prie Vilniaus miesto savivaldybės finansuoto projekto BIURAS EINA. Palaikydami iniciatyvos organizatorių idėją, sieksime artimiausiais mėnesiais per pietų pertraukas įveikti 100 km atstumą, simboliškai siedami su Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiu. Projekte dalyvauja 12 Valstybinio psichikos sveikatos centro darbuotojų.

Ką darysime?

Eisime patys ir raginsime kitus bendradarbius per pietų pertrauką pasivaikščioti po 20 min. arba 2 km (kiek nueisime, suskaičiuos išmaniojo telefono programėlės). Kiekvienas stengsimės kuo greičiau nueiti 100 kilometrų. Išmaniojo telefono ataskaitą apie nueitą atstumą pateiksime biuro administratorei, kuri surinktus duomenis perduos projekto organizatoriams. Kad nebūtų nuobodu, kursime savo maršrutus ir jais dalinsimės su kolegomis!

Daugiau apie projektą pridedame dokumente.