BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Susitikimas su Švedijoje įsikūrusios nevyriausybinės organizacijos „Suicide zero“ (liet. „Nulis savižudybių“) vadovu Alfred Skogberg

Data

2018 05 07

Įvertinimas
0
susitikimas su svedu2.jpg

2018 gegužės 4 d. Savižudybių prevencijos biuro vedėjas Marius Strička ir specialistė Vita Rulinskienė kartu su Vilniaus visuomenės sveikatos biuro savižudybių prevencijos specialistėmis Živile Kubiliene ir Julija Meišime susitiko su Švedijoje įsikūrusios nevyriausybinės organizacijos „Suicide zero“ (liet. „Nulis savižudybių“) vadovu Alfred Skogberg.

Susitikimo metu Živilė Kubilienė svečiui papasakojo apie Vilniaus m. savivaldybėje jau trečius metus vykdomo Savižudybių prevencijos programos veiklas: rengiamus standartizuotus mokymus plačiai visuomenei ir specialistams, teikiamas nemokamas anonimines specialistų teikiamas psichologines konsultacijas, rengiamas specializuotas savižudybių intervencijos mokymo programas psichikos sveikatos specialistams ir kitas veiklas.

Savižudybių prevencijos biuro vedėjas Marius Strička trumpai pristatė šiandienines savižudybių prevencijos aktualijas Lietuvoje, Savižudybių prevencijos biuro įvairią veiklą bei reguliariai atliekamą žiniasklaidos monitoringą dėl tinkamo informavimo apie savižudybes šalyje.

Svečias iš Švedijos papasakojo apie jo atstovaujamos nevyriausybinės organizacijos „Suicide zero“ veiklą: sąmoningumo didinimo iniciatyvas susitinkant su Švedijos politikais, aktyvią veiklą šalies žiniasklaidoje, trumpų mokymų, kaip kalbėti su žmogumi, kuris patiria įvairiausius sunkumus organizavimas ir kt. Išgirdome naujų idėjų, kaip galime kelti visuomenės sąmoningumą dėl savižudybių problemos Lietuvoje ir sutarėme bendradarbiauti ateityje.

Mums visada svarbu dalintis gerąja patirtimi tiek su savo šalies, tiek ir su užsienio kolegomis.