BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Savižudybių prevencijos biuras išleido Pasaulinės sveikatos organizacijos ekspertų rekomendacijas "Savižudybių prevencija" filmų, vaizdo kūrėjams ir kitiems scenoje dirbantiems asmenims

Data

2021 09 02

Įvertinimas
4
savizub_leid_2021.jpg

Leidinys skirtas padėti filmų kūrėjams ir kitiems asmenims, kuriantiems ir prodiusuojantiems su savižudybėmis ir savęs žalojimu susijusį turinį televizijai, kino teatrams ir teatrams; jis padės maksimaliai padidinti teigiamą jų darbo poveikį ir sumažinti galimo žalingo poveikio riziką, ypač pažeidžiamiems arba psichikos sveikatos sutrikimų turintiems žmonėms. Leidinys sukurtas taip, kad  jis būtų  pritaikomas vaizduojant realiai įvykusias savižudybes, taip pat siekiant, kad jis būtų taikomas vaizduojant pramanytas savižudybes, pvz., televizijoje, filmuose, dokumentiniuose filmuose ir teatre." Leidinys bus pristatytas rugsėjo 10 d. 13 val. biuro organizuojamos nuotolinės konferencijos "Suicide in Media" metu.

Parsisiųsti leidinį >>>