BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


SAVIŽUDYBIŲ PREVENCIJA

Data

2018 05 17

Įvertinimas
0
jonava_intern.jpg

Gegužės 16 d. Savižudybių prevencijos biuro vedėjas Marius Strička ir vyr. specialistė Vita Rulinskienė dalyvavo susitikime su Jonavos raj. savivaldybės administracijos ir sveikatos priežiūros bei policijos atstovais. Susitikimo metu M. Strička pristatė naujausią informaciją apie savižudybių statistiką Lietuvoje ir Jonavos raj., supažindino dalyvius su pagrindinėmis savižudybių prevencijos gairėmis ir aptarė pirmuosius žingsnius, nuo ko pradėti kurti savivaldybės savižudybių prevencijos algoritmą. Po susitikimo savivaldybėje, aplankėme Jonavos r. PASP Psichiatrijos dienos stacionarą, kuriame susipažinome su darbuotojų komanda ir moderniais darbo psichiatrijos dienos stacionare principais.

Daugiau informacijos apie susitikimą-diskusiją rasite čia: http://www.jonava.lt/-/aktualu-savizudybiu-prevencija?redirect=http%3A%2F%2Fwww.jonava.lt%2Fnaujienos%3Fp_p_id%3D101_INSTANCE_mRPFPbbhYkcs%26p_p_lifecycle%3D0%26p_p_state%3Dnormal%26p_p_mode%3Dview%26p_p_col_id%3Dcolumn-1%26p_p_col_count%3D1