BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Rugsėjo 10 d. - PASAULINĖ SAVIŽUDYBIŲ PREVENCIJOS DIENA

Data

2021 09 06

Įvertinimas
2
konferencijos skelbimas1.jpg

Nuo 2016 m. iki dabar Valstybinio psichikos sveikatos centro Savižudybių prevencijos biuras vykdo proaktyvią, unikalią europinėje praktikoje internetinės žiniasklaidos stebėseną pranešimų apie savižudybes ir bandymus nusižudyti srityje, pagrįstą Pasaulio sveikatos organizacijos ir Tarptautinės savižudybių prevencijos asociacijos rekomendacijomis.

Rugsėjo 10 d. 13-15 30 val. rengiame nuotolinę konferenciją "Suicide in media"

Konferencija skirta žiniasklaidos profesionalams, komunikacijos specialistams, žurnalistikos ir komunikacijos studentams.

Nuoroda You Tube https://www.youtube.com/watch?v=ENXmlKbMaPM

KONFERENCIJOS "SUICIDE IN MEDIA" PROGRAMA

13.00 – 13.15 Sveikinimo žodis
Seimo savižudybių ir smurto prevencijos komisijos pirmininkas Andrius Navickas, Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininkas Mykolas Majauskas, Sveikatos apsaugos ministro patarėja Simona Bieliūnė

13.15 – 14.15 "Suicide in Media"- klinikinis psichologas dr. Benedikt Till, (Vienos medicinos universitetas ir Tarptautinė savižudybių prevencijos asociacija)

14.15 - 14.35 "Pranešimų apie savižudybes monitoringas Lietuvoje"- Rimantas Misevičius, (l.e.p. Valstybinio psichikos sveikatos centro Savižudybių prevencijos biuro vedėjas)

14.35 – 15.30 Diskusija - moderatorė Viktorija Andreikėnaitė, (Vilniaus Savižudybių rizikos valdymo algoritmo koordinatorė, Vilniaus universitetas ir VVSB)

Dalyvauja Krizių įveikimo centro įkūrėja, psichologė-psichoterapeutė Asta Groblytė.