BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Renginių ciklas „Atviras pokalbis“ depresijos tema

Data

2019 04 08

Įvertinimas
0
depresija_paveik.jpg

Antrus metus iš eilės Pasaulio sveikatos organizacija, kviesdama balandžio 7 d. minėti Pasaulinę sveikatos dieną, ragina viso pasaulio šalis inicijuoti atviras diskusijas visuomenės sveikatos klausimais bei atkreipia dėmesį, kad ir šiais metais Pasaulinės sveikatos  dienos tema „Visa apimanti sveikatos priežiūra: visiems ir visur“.

Valstybinis psichikos sveikatos centras primena, kad gera psichikos sveikata padeda pajusti gyvenimo džiaugsmą, geriau pažinti žmones ir supančią aplinką, kontroliuoti savo jausmus ir elgesį, lengviau įveikti stresą ir kasdieninio gyvenimo pokyčius. Gera psichikos sveikata nereiškia, kad žmogus negali būti blogos nuotaikos ar patirti neigiamas emocijas. Visi mes susiduriame su nesėkmėmis, netektimis ar pokyčiais. Tai yra normali gyvenimo dalis, nežiūrint to, kad gali sukelti liūdesį, nerimą, depresiją ar kitas sveikatos problemas. Svarbu atminti, kad susidūrus su psichikos sveikatos problemoms, visuomet galima kreiptis pagalbos į psichikos sveikatos specialistus.

Atkreipdami dėmesį į vieną iš svarbiausių visuomenės negalios ir naštos šaltinių – depresiją, norime informuoti, kad šių metų balandžio 8 d. – gegužės 3 d. Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje vyks išskirtinis renginių ciklas „Atviras pokalbis“, kuriame bus kalbama apie depresijos problemas ir skatinama atsigręžti į žmones, kenčiančius nuo depresijos. Renginių ciklu siekiama parodyti, kad ne tik medikamentiniai, bet ir nemedikamentiniai depresijos gydymo būdai, įvairios pagalbos formos gali sėkmingai mažinti depresijos poveikį. Renginiai nemokami ir atviri visiems, tik reikalinga išankstinė registracija.

Daugiau informacijos apie renginių ciklą „Atviras pokalbis“ galima rasti Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos tinklalapyje: https://www.lnb.lt/naujienos/4089-nuo-balandzio-8-d-renginiu-ciklas-atviras-pokalbis-depresijos-tema