BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Parengtos rekomendacijos dėl medicinos psichologų darbo karantino metu

Data

2020 04 03

Įvertinimas
0
Screenshot_3.png

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM), dalyvaujant Lietuvos psichologų sąjungai ir Valstybinio psichikos sveikatos centro ( VPSC) Savižudybių prevencijos biurui,  paruošė rekomendacijas, leisiančias tęsti sklandų specialistų darbą karantino metu bei padaryti paslaugas labiau prieinamas gyventojams, patiriantiems sunkumų dėl karantino sukeltų pokyčių gyvenime.

Parengtos rekomendacijos tiek stacionarines asmens sveikatos priežiūros paslaugas teikiančioms įstaigoms, tiek Pirmines asmens psichikos sveikatos priežiūros paslaugas teikiančioms asmens sveikatos priežiūros įstaigoms.

Ypač svarbu, kad detaliai įvardijama psichosocialinio atlikimo tvarka savižudybės grėsmę patiriantiems asmenims.

https://sam.lrv.lt/lt/naujienos/parengtos-rekomendacijos-del-medicinos-psichologu-darbo-organizavimo-karantino-metu?fbclid=IwAR1elzC6zpiCWuEUQXMdFBkG9MailwSSqGgdMYJzjIrg-wyvVANU-Ibl4CA