Pandemija dirbančiųjų pasaulyje: Iššūkis? Rizika? Galimybė?
Data
2021 04 28
Įvertinimas

Pandemija dirbančiųjų pasaulyje: Iššūkis? Rizika? Galimybė?
Darbe žmogus praleidžia didelę dalį sąmoningos dienos, todėl klausimas, kaip jis jaučiasi dirbdamas, labai glaudžiai susijęs ne tik su tiesioginiais kiekvieno darbuotojo pasiekimais, efektyviu funkcijų atlikimu, bet ir sveikata – tiek fizine, tiek ir emocine.
Užsitęsus pandemijai, nemenkai daliai dirbančiųjų padidėjo darbo krūvis, išaugo streso bei nerimo lygis. Anot Valstybinės darbo inspekcijos prie LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, darbe patiriamas stresas yra viena didžiausių sveikatos ir saugos problemų. Iki pandemijos atlikti tyrimai rodo, kad 50–60% neproduktyvus darbo lemia stresas.
Valstybins psichikos sveikatos centras kviečia į nuotolinę diskusiją su Valstybinio psichikos sveikatos centro Psichikos sveikatos skyriaus vedėja dr. Jelena Stanislavoviene ir sveikatos psichologe, VšĮ „Pozityvios sveikatos komanda“ direktore Sigita Vičaite.
Kalbėsimės apie tai, kokia yra dirbančių žmonių psichikos sveikata, ar ji pasikeitė pandemijos laikotarpiu, kokios dirbančiųjų savijautos priežastys slypi darbe, ką gali daryti įstaiga, įmonė, organizacija, siekdama išsaugoti savo darbuotojų psichikos sveikatą ir gerovę, ko gali imtis pats darbuotojas, kad šis laikas kuo mažiau pakenktų ir atneštų kuo daugiau naudos.
Maloniai kviečiame prisijungti prie diskusijos ir užduoti savo klausimus. Juos iš anksto galima siųsti el. paštu [email protected] iki balandžio 30 d. 12 val. arba klausti tiesioginės transliacijos metu.
nuoroda į renginį spausti čia