BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Pagalba vaikams, kurių šeimos nariai alkoholį vartoja žalingai – pagalbos galimybės švietimo ir ugdymo įstaigose

Data

2018 05 17

Įvertinimas
1

Pagalba vaikams, kurių šeimos nariai alkoholį vartoja žalingai – pagalbos galimybės švietimo ir ugdymo įstaigose

2018-05-30 14:00 – 2018-05-30 14:45


2018 m. gegužės 30 d. (trečiadienį) 14.00–14.45 val. „Mokytojo TV“ kviečia dalyvauti tiesioginėje vaizdo transliacijoje „Pagalba vaikams, kurių šeimos nariai alkoholį vartoja žalingai – pagalbos galimybės švietimo ir ugdymo įstaigose“.

Per transliaciją bus galima tiesiogiai užduoti klausimų, pateikti savo nuomonę. Klausimus taip pat galima iš anksto siųsti el. paštu renata.cizauskaite@vpsc.lt.

Transliaciją žiūrėti kviečiami švietimo ir ugdymo įstaigų (mokyklų, darželių, dienos centrų, būrelių, vaikų globos namų, bendruomenių), jų administracijų darbuotojai ir kiti specialistai, dirbantys bei teikiantys pagalbą šeimoms, kuriose yra žalingai alkoholį vartojančių asmenų.

Transliacijos tikslas – pristatyti Valstybinio psichikos sveikatos centro informacinį leidinį „Pagalba vaikams, kurių šeimos nariai alkoholį vartoja žalingai“ (autorė Nijolė Goštautaitė Midttun) bei aptarti pagalbos būdus, darbuotojų atsakomybės ribas, pareigas bei teisinę aplinką, teikiant pagalbą tokiose šeimose augantiems vaikams, pagalbos tikslus bei principus, kaip kalbėti apie alkoholį su vaikais ir šeimų nariais, kaip mažinti šias problemas lydinčią stigmą, susipažinti su įvairiais pagalbos būdais, kartu užtikrinant konfidencialumą, vaikų ir šeimos narių teises, vaiko teisę į mokslą, sveikatą, saugumą.

Transliacijos dalyviai (vaizdo transliacijų salėje):

  • Aurelija Čepulytė, Valstybinio psichikos sveikatos centro Priklausomybės ligų skyriaus vedėja,
  • Nijolė Goštautaitė Midttun, VšĮ „Psichikos sveikatos iniciatyva“ direktorė,
  • Anastasija Kaminskienė, Respublikinio priklausomybės ligų centro Vaikų ir jaunimo reabilitacijos skyriaus psichologė.

Transliacijos programa
14.00–14.05 val. Bendras įvadas, dalyvių pristatymas.
14.05–14.10 val. Aurelija Čepulytė. Valstybinio psichikos sveikatos centro veiklos pristatymas – kuo gali būti naudinga švietimo, ugdymo bei kitų įstaigų specialistams?
14.10–14.25 val. Nijolė Goštautaitė Midttun. Informacinio leidinio „Pagalba vaikams, kurių šeimos nariai alkoholį vartoja žalingai“ pristatymas,
14.25–14.35 val. Anastasija Kaminskienė. Respublikinio priklausomybės ligų centro paslaugos jaunimui ir suaugusiesiems, kitos pagalbos galimybės.
14.35–14.43 val. Diskusija, atsakymai į prisijungusiųjų prie transliacijos klausimus, įžvalgas, pastebėjimus.
14.43–14.45 val. Laidos apibendrinimas, pabaiga.

Transliacijos pradžia 14 val. Jungtis kviečiame nuo 13.55 val.

Prie Ugdymo plėtotės centro vaizdo transliacijų svetainės prisijungsite vadovaudamiesi prisijungimo instrukcija

Transliacijos nuoroda►

Transliaciją galima tiesiogiai stebėti „Mokytojo TV“ interneto svetainėje. Dėmesio! Interneto naršyklė turi palaikyti „Adobe Flash Player“ įskiepį.

Informacinį leidinį ,,Pagalba vaikams, kurių šeimos nariai alkoholį vartoja žalingai" galima parsisiųsti, atsispausdinti bei naudoti nelengvame kasdieniniame darbe.