BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Minint Pasaulinę psichikos sveikatos dieną spalio 9 d. kviečiame į seminarą „Psichikos sveikata istoriniame kontekste“

Data

2019 09 25

Įvertinimas
1
seminarpsd3.jpg

Minint Pasaulinę psichikos sveikatos dieną Valstybinis psichikos sveikatos centras kartu su Vilniaus Universiteto Medicinos fakultetu spalio 9 d. kviečia visuomenės sveikatos ir kitus besidominančius specialistus į seminarą „Psichikos sveikata istoriniame kontekste“. Renginio metu lektoriai iš Emdeno Taikomųjų mokslų universiteto (angl. Emden University of Applied Sciences, Germany) ir Europos visuomenės sveikatos specialistų asociacijos psichikos sveikatos sekcijos (angl. EUPHA Section on Public Mental Health) skaitys pranešimus apie tai, kaip smurtiniai įvykiai žmonijos istorijoje darė įtaką visuomenės psichikos sveikatai, ir kaip trauminės gyvenimo patirtys gali būti siejamos su priklausomybėmis.

Maloniai kviečiame deleguoti savo įstaigos / organizacijos atstovus ir iki spalio 4 d. registruotis el. paštu [email protected].

Renginio organizatoriai: Valstybinis psichikos sveikatos centras, Vilniaus universiteto Medicinos fakultetas, Emdeno Taikomųjų mokslų universitetas (angl. Emden University of Applied Sciences, Germany), Europos visuomenės sveikatos specialistų visuomenės psichikos sveikatos sekcija (angl. EUPHA Section on Public Mental Health).

Renginys vyks anglų kalba.

Renginys vyks Vilniaus universiteto Medicinos fakultete (Čiurlionio g. 21, Vilnius), 354 auditorijoje.

Preliminari renginio programa pridedama.