BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Kvietimas

Data

2018 05 30

Įvertinimas
0
kvietimas.jpg

Maloniai kviečiame gegužės 31 dieną, 15 val. atvykti į Sveikatos miestelį prie Sveikatos apsaugos ministerijos (Vilniaus g. 33) ir dalyvauti Pasaulinės dienos be tabako renginyje.

Šiais metais Pasaulinė diena be tabako skirta atkreipti dėmesį į rūkymo sukeliamas širdies ir kraujagyslių ligas. Pasirinktas šūkis – „Rūkymas sudaužo širdis“ („Tobacco Breaks Hearts“) visiškai atspindi kenksmingų medžiagų, esančių tabako dūmuose, poveikį rūkančiųjų ir jų aplinkoje būnančių žmonių sveikatai. Tikimės, kad pranešimai, medikų, konsultacijos, patarimai ir jau rūkyti metusių žmonių palaikymas padės ne vienam renginio svečiui atsikratyti šio sveikatą žalojančio įpročio.

Daugiau apie šį renginį bei kitas iniciatyvas, ketvirtadienį organizuojamas didžiuosiuose Lietuvos miestuose – prisegtoje programoje.

Renginį organizuoja: Sveikatos apsaugos ministerija, Pasaulio sveikatos organizacijos atstovybė Lietuvoje, Higienos institutas, Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras, Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas, Visuomenės sveikatos biurai, Nacionalinė visuomenės sveikatos priežiūros laboratorija, Lietuvos vaistinių asociacija, Apsinuodijimų informacijos biuras, Valstybinis psichikos sveikatos centras, Nacionalinis visuomenės sveikatos centras, Respublikinis priklausomybės ligų centras. 

SAM Ryšiai su visuomene