BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Kviečiame įsigyti (nemokamai) informacinį leidinį „Pagalba vaikams, kurių šeimos nariai alkoholį vartoja žalingai“

Data

2019 02 06

Įvertinimas
2
60_1a85741a22ab68fce3082970bdb42638.jpg

Kartais problema akivaizdi, o kartais svarbu tiesiog nepamiršti, kad keistas vaiko elgesys, nepaklusnumas, mokymosi problemos, konfliktai, bendravimo sunkumai ir kitos vaikui kylančios problemos atsiranda todėl, kad jo aplinkoje žalingai vartojamas alkoholis ir pagrindinės priežastys glūdi šeimoje.

Leidinyje pateikta informacija padeda suprasti įstaigų ir darbuotojų atsakomybės ribas, pareigas bei teisinę aplinką teikiant pagalbą vaikams. Leidinyje pateikiama informacija ir praktiniai patarimai apie pagalbos tikslus ir principus, kaip apie alkoholį kalbėtis su vaikais ir šeimų nariais, kaip mažinti šias problemas lydinčią stigmą, aptariami papildomi pagalbos resursai. Darbas su šiomis šeimomis reikalauja specialių gebėjimų bei įgūdžių, siekiant užtikrinti konfidencialumą, vaikų ir kitų šeimos narių teises, kartu užtikrinant vaiko teisę į mokslą, sveikatą ir saugumą. 

Kviečiame švietimo ir ugdymo įstaigų (mokyklų, darželių, dienos centrų, būrelių, vaikų globos namų, bendruomenių bei kitų įstaigų kuriose lankosi vaikai) darbuotojus bei administraciją, medicinos ir visuomenės sveikatos specialistus įsigyti šį leidinį (popierinį variantą). Leidinys nemokamas. Dėl leidinio įsigijimo kreiptis telefonu 8 5 210 28 17 ar el. paštu renata.cizauskaite@vpsc.lt

Elektroninę leidinio versiją galite rasti skyrelyje Informacinė medžiaga- leidiniai ar paspaudus šią nuorodą http://vpsc.lrv.lt/uploads/vpsc/documents/files/Leidiniai/pagalba%20vaikams_internetui.pdf