BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Kviečiame į nuotolinį pokalbį su Depresijos gydymo centro įkūrėja, klinikine psichologe Aušra Mockuviene

Data

2020 09 25

Įvertinimas
1
Copy of Untitled design-Max-Quality.jpg

Liūdna, sunku įžvelgti kad ir mažus gyvenimo džiaugsmus, trūksta jėgų kasdienei veiklai, apėmęs nevilties ir bejėgiškumo jausmas? Kas tai – nuovargis, sunkesnis gyvenimo etapas ar...depresija? Skaičiuojama, kad iš viso pasaulyje depresija serga maždaug 264 mln. Žmonių. Sakoma, jog daugiau moterys nei vyrai. Kas yra depresija? Kada tai jau ne vien bloga nuotaika ar melancholija? Kaip žmogus gali pats sau padėti? O kada jau laikas kreiptis į specialistus? Minint Europos depresijos dieną, Valstybinis psichikos sveikatos centras kviečia į nuotolinį pokalbį su Depresijos gydymo centro įkūrėja, klinikine psichologe Aušra Mockuviene.

Pokalbio „Depresija: aš galiu sau padėti“ kviečiame klausytis 2020 m. spalio 1 d. 18 val. Valstybinio psichikos sveikatos centro Facebook paskyroje

https://www.facebook.com/vpsc.bukime

Išankstinius klausimus galite užduoti el. paštu [email protected] iki spalio 1 d. 15 val.