BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


KNYGELĖ VAIKAMS „MANO HEROJUS – TAI TU”

Data

2020 11 25

Įvertinimas
1
Mano_herojus.png

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija,  rūpindamasi neigiamu Covid-19 pandemijos poveikiu vaikų emocinei sveikatai,  išvertė knygelę  „Mano herojus – tai tu“ knygelę, skirtą viso pasaulio vaikams, paveiktiems COVID-19 pandemijos. Joje vaikams priimtinu žaismingu būdu pasakojama apie koronavirusą taip plečiant jų žinias ir suvokimą, pateikiama informacija apie higienos ir saugos tvarką, patarimai, kaip elgtis užklupus neigiamoms emocijoms, kurios gali kilti dėl esamos Covid-19 situacijos bei mokoma laikytis saugumo rekomendacijų.

Knygelę parengė Nuolatinio agentūrų bendradarbiavimo komiteto Psichinės sveikatos ir Psichosocialinės pagalbos ekstremaliųjų įvykių metu Atskaitinės grupės (angl. IASC MHPSS RG). Šiuo metu ši knygelė yra išversta į 130 kalbų. 

Taip pat pažymime, kad knygelę „Mano herojus – tai tu“, skirtą 6 –11 m. vaikui arba nedidelei vaikų grupei turėtų perskaityti vienas tėvų, globėjų ar mokytojų. Nerekomenduojama vaikams skaityti knygelės vieniems, nes ją perskaičius vaikams gali kilti papildomų klausimų, į kuriuos atsakyti turėtų suaugusysis.

Parsisiųsti knygelę >>>

Pagal knygutę sukurtas ir animacinis filmukas: https://www.youtube.com/watch?v=FdO7MHlCkys