BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Įdarbinimas su pagalba asmenims, turintiems psichikos ar proto negalią

Data

2020 09 29

Įvertinimas
3
insurance-1991216_1280.jpg

Valstybinis psichikos sveikatos centras informuoja, kad Neįgaliųjų reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos kartu su VšĮ „Valakupių reabilitacijos centru“ įgyvendina projektą „Nuo globos link galimybių: bendruomeninių paslaugų plėtra“ (projekto Nr. 08.4.1-ESFA-V-405-03-0001), finansuojamą Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis.

Šio projekto tikslas – sudaryti sąlygas darbingo amžiaus asmenims, turintiems proto ir (ar) psichikos negalią, gauti individualias, jų poreikius atitinkančias įdarbinimo su pagalba paslaugas, siekiant padėti susirasti jų gebėjimus bei kompetenciją atitinkantį darbą, įsitvirtinti darbo rinkoje ir sėkmingai dirbti, padėti tapti savarankiškesniais.

Nemokamos įdarbinimo su pagalba paslaugos teikiamos darbingo amžiaus asmenims, turintiems psichikos ir (ar) proto negalią, pateikusiems Nedarbingumo ir darbingumo nustatymo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos išduotą Darbingumo lygio pažymą.

Daugiau informacijos apie įdarbinimo su pagalba paslaugų teikimą galite rasti čia.