BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Džiaugiamės vaisinga partneryste

Data

2020 04 02

Įvertinimas
0
SAV1.png

Psichikos sveikatos specialistų noras solidarizuotis su šiuo metu „kovos lauke“ esančiais medikais pavirto į savanorišką projektą. Nuo kovo 22 d. registruodamiesi tinklalapyje www.medo.lt medikai ir jų artimieji gali gauti nemokamą nuotolinę psichologinę pagalbą pandemijos metu.

Medikų palaikymo iniciatyva prasidėjo nuo Depresijos gydymo centro ir, prisijungus Jaunųjų psichiatrų asociacijai (JPA) bei Vilniaus geštalto institutui (VGI), vos per savaitę sujungė virš 150 psichologų ir psichoterapeutų, kurie pasiryžę medikus ir jų artimuosius konsultuoti savanoriškai.

Dauguma specialistų yra iš 16 skirtingų Lietuvos psichikos sveikatos profesionalus vienijančių organizacijų.

Sklandžią projekto veiklą užtikrina 7 savanorių iš VGI ir JPA komanda, kuri kasdien nuo 7 val. iki 20 val. yra pasirengusi suderinti konsultacijas bei atsakyti į besikreipiančiųjų ir specialistų klausimus.

Projekto partneriai: www.medo.lt, Jaunųjų gydytojų asociacija ir VPSC Savižudybių prevencijos biuras . Bendradarbiaujame ir su projektu „Stiprūs kartu“

 

https://www.lrt.lt/naujienos/gyvenimas/13/1159079/profesionalai-susivienijo-teikti-nemokama-psichologine-pagalba-medikams?fbclid=IwAR2jJtdQxthWr2V6xsATm1XaLPw2Fz22RsedWcvKZzVQW0r_tbVAu8f2bzo