BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Bendradarbiavimo susitikimas su Europos Vaisiaus alkoholinio spektro sutrikimų (EUFASD Alliance) aljanso organizacijomis

Data

2021 05 03

Įvertinimas
1
trislogoviename.jpg

Balandžio 19 d. vykusiame multidisciplininiame susitikime su Europos Vaisiaus alkoholinio spektro sutrikimų (EUFASD Alliance) aljanso organizacijomis dalyvavo Valstybinio psichikos sveikatos centro bei Nacionalinės tabako ir alkoholio kontrolės koalicijos specialistai. Renginio metu įvairių šalių organizacijos dalinosi informacija apie savo nuveiktus ir veikiamus darbus, įgyvendinamus projektus, gerąja patirtimi, iššūkiais, poreikiais bei galimybėmis prisidėti prie pagalbos VASS srityje. Pranešimą apie nuveiktus darbus VAS prevencijos srityje skaitė ir Lietuvos atstovai. Pranešimų temos buvo labai įvairios: prevencija, diagnostika, gydymas, darbas su VASS turinčiais vaikais bei suaugusiaisiais, tėvų bei artimųjų grupių veikla. Pati svarbiausia susitikimo žinia ta, kad EUFASD aljansas organizuos mokslininkų susitikimą, keletą mokymų apie VAS ir vaikų, sergančių VASS, auginimą, pirmiausia skirtą tėvų organizacijoms (kad jie galėtų perduoti informaciją savo šalims gimtąja kalba), diagnostikos mokymus medikams. Vėliau planuojami mokymai ir kitoms specialistų grupėms pagal poreikį. Todėl kviečiame įvairių sričių specialistus (mokslininkus, medikus, socialinius darbuotojus, pedagogus, ikimokyklinio ugdymo, vaikų teisių apsaugos ir kitus specialistus, susiduriančius su VAS bei VASS turinčiais žmonėmis, specialistų komandas,  taip pat tėvus, artimuosius, tėvų grupes susisiekti su Valstybiniu psichikos sveikatos centru dėl galimybių dalyvauti minėtuose mokymuose.

Kontaktinis asmuo Renata Hamlat,
el.paštas
renata.cizauskaite@vpsc.lt; [email protected] arba
tel. 8 684 86545
.