BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Be rūkymo gyventi galima, be širdies – ne

Data

2018 06 01

Įvertinimas
0
_DSC0137.jpg

Gegužės 31 d. Vilniuje prie Sveikatos apsaugos ministerijos įvyko Pasaulio dienai be tabako skirtas renginys, kurio tema – rūkymas ir širdies kraujagyslių ligos. Renginio dalyviai buvo kviečiami pasimokyti pirmosios pagalbos teikimo, įsivertinti savo priklausomybę nuo rūkymo, susipažinti su elektroninių cigarečių poveikiu sveikatai.

Daugelį renginio lankytojų labiausiai domino Valstybinio psichikos sveikatos centro organizuota rūkymo prevencijos loterija, kur kiekvienas dalyvis galėjo pasitikrinti savo žinias apie tabako keliamą pavojų, užpildyti anketą apie elektronines cigaretes. Visus, kurie sutiko pasidalinti savo nerūkymo istorijomis ir pasakyti linkėjimą rūkantiesiems ir nerūkantiesiems Pasaulio dienos be tabako proga, Valstybinis psichikos sveikatos centras apdovanojo Pasaulio dienai be tabako skirtais marškinėliais, su kūrybinėse dirbtuvėse sukurtu užrašu „Be rūkymo gyventi galima, be širdies – ne“.

Nuoširdžiai dėkojame renginio globėjai – Sveikatos apsaugos ministerijai – už galimybę inovatyviais metodais atkreipti visuomenės dėmesį į tabako keliamą pavojų ir rūkymo prevencijos svarbą.

Nuotraukos iš renginio