BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Artėja Pasaulio diena be tabako

Data

2021 05 20

Įvertinimas
1
non-smoking-2383236_1920.jpg

Valstybinis psichikos sveikatos centras primena, kad artėja Pasaulio diena be tabako, kurios 2021 metų šūkis yra „Pasižadu mesti rūkyti“ (angl. „Commit to Quit“) ir kviečia prisidėti prie Pasaulio sveikatos organizacijos iniciatyvos kurti metančiojo rūkyti vaizdo dienoraštį.

Tyrimai rodo, kad dauguma rūkančiųjų norėtų mesti rūkyti, bet ne visiems pavyksta tai padaryti be pašalinių pagalbos. Pasaulio sveikatos organizacijos duomenimis, susirūpinusių savo sveikata ir norinčių mesti rūkyti žmonių labai padaugėjo per COVID 19 pandemiją.

Visus nusprendusius mesti rūkyti, bet dėl įvairių priežasčių nespėjusius to padaryti, Pasaulio sveikatos organizacija kviečia naudotis šiuolaikinėmis technologijomis ir kurti metančiojo rūkyti vaizdo dienoraštį, kuriame fiksuoti metančiojo rūkyti kasdienybę – pergales ir iššūkius. Taip tikimasi paskatinti mesti rūkyti kuo daugiau žmonių visame pasaulyje.

Pasaulio sveikatos organizacija žada atrinkti 6 kandidatus, kurių istorijos bus viešinamos. Jie bus kviečiami dalintis savo patirtimi metant rūkyti, sunkumais, su kuriais susidūrė, pastebėjimais, asmeniniais išgyvenimais, patyrimais, kas labiausiai padėjo išgyventi sunkias akimirkas metant rūkyti. Daugiau informacijos apie metančiojo rūkyti dienoraštį:

https://www.who.int/news-room/articles-detail/call-for-entries-quitter-diaries