BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


6 – oji Europos Vaisiaus alkoholinio sindromo ir susijusių sutrikimų konferencija

Data

2022 01 25

Įvertinimas
1
Logo_EUFASD_2022.jpg

2022 m. rugsėjo 12–14 d EUFASD  (Europos vaisiaus alkoholio spektro sutrikimų aljansas) organizuoja šeštąją Europos Vaisiaus alkoholinio sindromo ir susijusių sutrikimų konferenciją, o prieš konferenciją rugsėjo 11 d.  bus mokymų diena.

Organizatoriai tikisi konferenciją surengti gyvai Arendalyje, Norvegijoje, bet jei tai bus neįmanoma, konferencija vyks internetu.

Kviečiame registruotis www.eufasd.org svetainėje bei pasidalinti šia informacija su kolegomis!

Konferencija suburs gydytojus, akademikus, pedagogus, nevyriausybines organizacijas ir labdaros organizacijas, įstatymų leidėjus ir politikus, teisininkus ir asmenis, dalyvaujančius baudžiamojo teisingumo sistemoje, tėvus ir įtėvius bei asmenis, kurie patys serga VAS ar turi susijusių sutrikimų.

Konferencijos tikslas – didinti žinias ir informuotumą bei padėti suprasti VAS ir susijusių sutrikimų problemas Norvegijoje, Šiaurės šalyse, Europoje ir tarptautiniu mastu. Konferencija apims daugybę temų, įskaitant prevenciją, paplitimą / epidemiologiją, socialinius iššūkius, biomarkerius, epigenetiką, diagnozę, psichologinius profilius, antrinius sutrikimus / gretutines ligas, intervenciją, klinikinį gydymą ir priežiūrą, elgesio valdymą, švietimą, paramą šeimai ir teisinę veiklą. Bus nagrinėjami teisiniai ir etikos klausimai. Sąrašas nėra galutinis ir gali būti plečiamas priklausomai nuo pateiktų santraukų.

Planuojamų veiksmų kalendorius:

2022 m. sausio 24 d. – santraukų pateikimo pradžia.

2022 m. balandžio 1 d., vidurnaktis Arendalio, Norvegijos laikas – santraukų pateikimo pabaiga.

2022 m. balandžio 02 – balandžio 30 d. – tezių vertinimas, programos rengimas.

2022 m. gegužės 1 d. – programos paskelbimas ir sprendimas dėl konferencijos vykimo gyvai arba internetu. Išankstinės registracijos atidarymas.

2022 m. birželio 15 d. – uždaroma išankstinė registracija, vykdoma tolesnė registracija.

 

Pagrindiniai pranešėjai:

  • Susan J Hemingway, JAV
  • Catherine Lebel, JAV
  • Ulrik Kesmodel, Danija
  • Sylvia Roozen, Olandija
  • Raja Mukherjee, UK
  • Gro CC Løhaugen, Norvegija
  • Claudio Diaz
  • Stefania Bazzo

Konferencijos pirmininkas Gro CC Løhaugen

Mokslinio planavimo komiteto vadovas  Jon Skranes

 

Daugiau informacijos bus netrukus.

Konferencijos naujienas galite užsisakyti čia http://signup.ymlpmail6.com/xgmmssjhgmgj