BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


2018 11 30 organizuojamas konferencija-seminaras „Asmenų, kurie kreipiasi į asmens sveikatos priežiūros įstaigas dėl psichikos ir elgesio sutrikimų vartojant narkotines ir psichotropines medžiagas, stebėsena ir aktualijos Lietuvoje“

Data

2018 11 14

Įvertinimas
0
asis_2.jpg

Valstybinis psichikos sveikatos centras 2018 m. lapkričio mėn. 30 d. organizuoja kasmetinius asmenų, kurie kreipiasi į asmens sveikatos priežiūros įstaigas dėl psichikos ir elgesio sutrikimų vartojant narkotines ir psichotropines medžiagas stebėsenos informacinės sistemos (toliau - ASIS) naudotojų mokymus.  

Mokymai skirti asmens sveikatos priežiūros specialistams, kurie dirba su priklausomais nuo psichiką veikiančių medžiagų vartojimo asmenimis arba tokių asmenų stebėsena (psichiatrams, visuomenės sveikatos specialistams, medicinos darbuotojams, sveikatos priežiūros įstaigų administratoriams, socialiniams darbuotojams, psichologams, slaugytojams bei visų specialybių gydytojams) ir planuoja ar Jiems yra pavesta dirbti, tačiau dar nėra praėję mokymų darbui su ASIS sistema.

Mokymai nemokami. Bus išduodami METAS patvirtinti tobulinimosi pažymėjimai. Vietų skaičius ribotas (80-100), todėl prašome registruotis iš anksto.

Registruotis prašome internetu paspaudus nuorodą:
www.123formbuilder.com/form-4414998/asismokymai2018

Planuojama mokymų data ir vieta:
Lapkričio 30 d., Pakalnės g. 3, Birštonas, Viešbutis Royal SPA Residence

Mokymų programa

Kontaktinis asmuo: Lina Ignatavičiūtė, tel. 8 5 210 28 17, el. paštas [email protected]