BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


100 KILOMETRŲ ĮVEIKTA

Data

2018 10 16

Įvertinimas
1
padeka1.jpg

Valstybinis psichikos sveikatos centro kolektyvas, palaikydamas Vilniaus miesto savivaldybės finansuoto projekto BIURAS EINA iniciatyvą, per pietų pertraukas įveikė daugiau nei 100 km atstumą.

Kaip sekėsi?

Kiekvieną dieną per pietų pertraukas vienas kitą paragindami, nepriklausomai nuo oro sąlygų, ėjome pasivaikščioti po 20 min. ir išmaniųjų telefonų programėlių pagalba matavome nueitus atstumus. Kiekvieno tikslas buvo kuo greičiau įveikti 100 kilometrų. Kad nebūtų nuobodu, ieškojome naujų maršrutų, kartu geriau pažinome Naujosios Vilnios apylinkes, grožėjomės vasariška gamta.

Kasdien per pietų pertraukas pajudėdami nors po 20 min. įsitikinome, kad toks fizinio aktyvumo būdas lengvai pasiekiamas visiems, nereikalauja finansinių bei didelių laiko sąnaudų, pagerina fizinę ir emocinę būseną, teigiamai nuteikia likusiai darbo dienai.

Norime pasidžiaugti, kad pirmieji 100 km atstumus įveikė du kolektyvo nariai – Veronika ir Dainius. Rugsėjo 29 d. Sporto ir kultūros festivalio metu VPSC kolektyvui buvo įteikta padėka už dalyvavimą projekte BIURAS EINA, kuris buvo įgyvendintas sveikatingumo projekto #VilniusEina10000 rėmuose ir skirtas Lietuvos 100 metų sukakties minėjimui.

Susiformavę įpročiai eiti pasivaikščioti pietų pertraukų metu išliko ir projektui pasibaigus.