BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Visos naujienos

2022 05 23
Vyksta įstaigos kraustymosi procesas

2022 m. gegužės 23–30 d. bandant susisiekti su Valstybiniu psichikos sveikatos centru galimi ryšio sutrikimai (e.pašto ir stacionaraus tel.). Atsiprašome už laikinus nepatogumus.

2022 02 15
Pradedamas įstaigos reorganizavimo procesas

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos biudžetinių įstaigų įstatymo 14 straipsnio 5 dalimi ir  Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2022 m. vasario 9 d. nutarimu Nr. 103 „Dėl sutikimo reorganizuoti Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centrą, Sveikatos priežiūros ir farmacijos specialistų kompetencijų centrą, Valstybinio psichikos sveikatos centrą" pradedamas Valstybinio psichikos sveikatos centro reorganizavimo procesas. Kviečiame susipažinti su Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centro direktoriaus, Sveikatos priežiūros ir farmacijos specialistų kompetencijų centro direktoriaus, Valstybinio psichikos sveikatos centro direktoriaus ir Higienos instituto direktoriaus 2022-02-14 pasirašytu įsakymu Nr. V-10/I-33/1V-4/V-7 „Dėl Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centro, Sveikatos priežiūros ir farmacijos specialistų ...

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 5 Pirmyn