BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Korupcijos prevencija

Jei Valstybiniame psichikos sveikatos centre susidūrėte su korupcijos atvejais, darbuotojų piktnaudžiavimu tarnybine padėtimi arba likote nepatenkinti aptarnavimo kokybe, prašome pranešti el. p. info@vpsc.lt arba tel. +370 5 2671811. Bus reaguojama ir į anoniminius pranešimus.

Darbuotojas Valstybiniame psichikos sveikatos centre atsakingas už korupcijos prevencijos vykdymą ir kontrolę, paskirtas Valstybinio psichikos sveikatos centro direktoriaus 2021 metų vasario 1 d. įsakymu Nr. 1V-4 – Priklausomybės ligų skyriaus vyr. specialistė Danguolė Šulienė, tel. (8 5)210 2815, el. p. danguole.suliene@vpsc.lt

Korupcija – bet koks asmenų, dirbančių valstybinėje tarnyboje (valstybės politiko, teisėjo, valstybės pareigūno, valstybės tarnautojo ir kito jam prilyginto asmens) elgesys, neatitinkantis jiems suteiktų įgaliojimų ar teisės aktuose nustatytų elgesio standartų, ar tokio elgesio skatinimas, siekiant naudos sau ar kitiems asmenims ir taip pakenkiant piliečių ir valstybės interesams.

Korupcinio pobūdžio veikos numatytos Lietuvos Respublikos baudžiamajame kodekse: kyšininkavimas (225 straipsnis), tarpininko kyšininkavimas (226 straipsnis), papirkimas (227 straipsnis), piktnaudžiavimas tarnybine padėtimi (228 straipsnis), tarnybos pareigų neatlikimas (229 straipsnis).


Antikorupcinė SAM linija: nemokamas telefonas 8 800 66 004
Jeigu iš Jūsų prašė pakišos, jeigu be teisėto pagrindo mokėjote medicinos darbuotojui ar kita forma susidūrėte su korupcija asmens sveikatos priežiūros įstaigose, paskambinkite nemokamu telefonu 8 800 66 004 ir sekite nurodymus. Jūsų skambutis – anonimiškas, jokių asmens duomenų pateikti nereikia. Jeigu Jums skambinant kovos su korupcija specialistai negalės atsiliepti, Jūsų pranešimas bus įrašytas. Visa gauta informacija bus atidžiai įvertinta ir pateikta atitinkamai kovos su korupcija institucijai.


KORUPCIJOS PREVENCIJOS PROGRAMOS

  • Valstybinio psichikos sveikatos centro korupcijos prevencijos 2016-2019 metų programa ir priemonių planas
  • Valstybinio psichikos sveikatos centro 2017 m. II pusm. įvykdytų korupcijos prevencijos priemonių ataskaita
  • Valstybinio psichikos sveikatos centro 2017 m. I pusm. įvykdytų korupcijos prevencijos priemonių ataskaita

PRANEŠĖJO APSAUGA

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-03-04