BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Korupcijos prevencija

Jei Valstybiniame psichikos sveikatos centre susidūrėte su korupcijos atvejais, darbuotojų piktnaudžiavimu tarnybine padėtimi arba likote nepatenkinti aptarnavimo kokybe, prašome pranešti el. p. [email protected] arba tel. +370 5 2671811. Bus reaguojama ir į anoniminius pranešimus.

Valstybiniame psichikos sveikatos centre už korupcijos atsparios aplinkos kūrimą atsakingo asmens funkcijas vykdo Bendrųjų reikalų skyriaus teisininkė Edita Adomavičiūtė, tel. (8 5) 267 18 11, el. paštas edita.adomaviciute(eta)vpsc.lt (Valstybinio psichikos sveikatos centro direktoriaus 2022 m. kovo 22  d. įsakymas Nr. 1V-9 "Dėl už Valstybinio psichikos sveikatos centro korupcijai atsparios aplinkos kūrimą atsakingo asmens funkcijų vykdymo").

Korupcija – piktnaudžiavimas įgaliojimais siekiant naudos sau ar kitam asmeniui viešajame ar privačiame sektoriuje.
 
Korupcinio pobūdžio nusikalstamos veikos – kyšininkavimas, prekyba poveikiu, papirkimas, kitos nusikalstamos veikos, jeigu jos padarytos viešojo administravimo sektoriuje arba teikiant viešąsias paslaugas siekiant sau ar kitiems asmenims naudos: piktnaudžiavimas tarnybine padėtimi arba įgaliojimų viršijimas, piktnaudžiavimas oficialiais įgaliojimais, dokumentų ar matavimo priemonių suklastojimas, sukčiavimas, turto pasisavinimas ar iššvaistymas, tarnybos paslapties atskleidimas, komercinės paslapties atskleidimas, neteisingų duomenų apie pajamas, pelną ar turtą pateikimas, nusikalstamu būdu įgytų pinigų ar turto legalizavimas, kišimasis į valstybės tarnautojo ar viešojo administravimo funkcijas atliekančio asmens veiklą ar kitos nusikalstamos veikos, kai tokių veikų padarymu siekiama ar reikalaujama kyšio, papirkimo arba nuslėpti ar užmaskuoti kyšininkavimą ar papirkimą.

Valstybinio psichikos sveikatos centro pareigybių, į kurias prieš skiriant asmenį Specialiųjų tyrimų tarnybai teikiamas prašymas pateikti informaciją, sąrašas:
1. Skyriaus vedėjas.
2. Biuro vedėjas.
3. Asmuo, laikinai skiriamas į šio sąrašo 1-2 punktuose nurodytas pareigas, kai nėra paskirto nuolat  šias pareigas einančio asmens.
 

Antikorupcinė SAM linija: nemokamas telefonas 8 800 66 004
Jeigu iš Jūsų prašė pakišos, jeigu be teisėto pagrindo mokėjote medicinos darbuotojui ar kita forma susidūrėte su korupcija asmens sveikatos priežiūros įstaigose, paskambinkite nemokamu telefonu 8 800 66 004 ir sekite nurodymus. Jūsų skambutis – anonimiškas, jokių asmens duomenų pateikti nereikia. Jeigu Jums skambinant kovos su korupcija specialistai negalės atsiliepti, Jūsų pranešimas bus įrašytas. Visa gauta informacija bus atidžiai įvertinta ir pateikta atitinkamai kovos su korupcija institucijai.


KORUPCIJOS PREVENCIJOS PROGRAMOS


PRANEŠĖJO APSAUGA

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-03-31