BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Internetinės svetainės psichikos sveikatos klausimais

www.agora-fobija.lt – paramos ir pagalbos bendrija, teikianti informaciją apie pagalbą nerimo sutrikimais sergantiems žmonėms.

www.apa.org – Amerikos psichologų asociacija.

www.childdevelopmentinfo.com – pozityvios tėvystės internetinė svetainė. Informacija tėvams apie vaikų auklėjimą.

www.euro.who.int/mentalhealth – Pasaulio sveikatos organizacijos Europos regiono internetinė svetainė. www.enusp.org – Europos psichiatrijos paslaugų naudotojų tinklas, suteikiantis psichiatrijos paslaugų naudotojams galimybę bendrauti, dalintis nuomonėmis, požiūriais ir patirtimi.

www.esmhd.org/eu – Europos kurčiųjų žmonių psichikos sveikatos bendrija. Tai tarptautinė nevyriausybinė organizacija, siekianti gerinti kurčių žmonių psichikos sveikatą Europoje.

www.eufami.org – tarptautinė, nesiekianti pelno, sergančiųjų psichikos ligomis šeimų asociacija. www.gamian.eu – tarptautinė, nevyriausybinė organizacija, jungianti sergančiuosius, jų šeimos narius, slaugytojus, gydytojus specialistus, vyriausybės atstovus ir kitus žmones, kurie remia, padeda ar domisi sergančiųjų psichikos ligomis problemomis.

www.gencat.cat/salut/imhpa/Du32/html/en/Du32/index.html – Europos psichikos sveikatos stiprinimo ir psichikos sutrikimų prevencijos internetinė svetainė.

www.gip-global.org – Tarptautinė organizacija Globali iniciatyva psichiatrijoje.

www.lspzgb.lt – Lietuvos sutrikusios psichikos žmonių globos bendrija.

www.mdac.info – nevyriausybinė organizacija, atstovaujanti psichikos negalią turinčių asmenų teises Europos šalyse, siekianti lygių galimybių ir socialinės integracijos.

www.mentalhealth.com – internetinė psichikos sveikatos enciklopedija, skirta psichikos sveikatos srityje dirbantiesiems bei pacientams, kurie nori daugiau žinoti apie savo ligą, pacientų draugams ir šeimos nariams, plačiajai visuomenei.

www.mentalhelp.net – informacija apie psichikos sutrikimus bei psichikos ligų prevenciją.

www.mind.org.uk – Jungtinės Karalystės nacionalinė psichikos sveikatos asociacija.

www.psych.org – Amerikos psichiatrų asociacijos internetinė svetainė.

www.rethink.org – labdaros organizacija, siekianti gerinti psichikos ligomis sergančiųjų gyvenimo kokybę.

www.sane.org.uk – Jungtinės Karalystės psichikos ligų labdaros organizacija.

www.schizophrenia.com – pelno nesiekianti organizacija, suteikianti informaciją, pagalbą bei mokymus sergantiesiems šizofrenija.

www.mhe-sme.org – Psichikos sveikata Europoje. Organizacija skatinanti stiprinti psichikos sveikatą, psichinio nuovargio prevenciją ir pacientų, jų šeimos narių ir globėjų teises.

www.wfmh.org – pasaulinė psichikos sveikatos organizacija, kurios tikslas – informuoti visuomenę apie psichikos sutrikimus, užkirsti kelią psichikos ligoms, gerinti sveikatos priežiūros paslaugų prieinamumą.

www.world-schizophrenia.org – pasaulinė šizofrenijos draugija.

www.power2u.org – Nacionalinis (JAV) žmonių su psichikos negalia atstovavimo centras.

www.psyobsor.org – šiuolaikinės psichiatrijos apžvalga. Elektroninė žurnalo versija, publikuojančio tekstus rusų kalba bei santraukas iš kitų šalių mokslinių žurnalų.

 

Internetinės svetainės apie patyčias ir jų prevenciją:

www.bepatyciu.lt

www.vaikulinija.lt

www.bullying.co.uk

www.stopbullyingnow.gov

www.antibullying.net

www.bullyonline.org

www.bullyingnoway.gov.au

www.bullybeware.com

www.police.govt.nz/service/yes/nobully

www.cyberbullying.ca

www.oecd-sbv.net

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-03-30