BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Anaboliniai steroidai

Įveikite iššūkį. Pratimai jūsų smegenims. Pasitikrinkite savo žinias apie psichiką veikiančias medžiagas ir kaip jos veikia smegenis bei kūną. Teisingos žinios prisidės prie jūsų saugumo.

Pasirinkite atsakymo variantą nuo a iki d ir apačioje pasitikrinkite pasirinkimą, ta pačia raide pažymėtą atsakymo variantą.

a. Teisingai! Sportininkai piktnaudžiauja anaboliniais steroidais, kad dirbtinai padidintų raumenų masę. Kai kurie žmonės mėgsta atrodyti raumeningais ir stipriais, net jei tai reiškia, kad žaloja savo organizmą.

 

b. Gerai. Kai kuriuos steroidų tipus, gydytojai skiria sumažinti patinimą, šie steroidai vadinami kortikosteroidais ir nesukelia priklausomybės. Kai vaistas vartojamas kaip nurodyta, jis gali būti labai naudingas.

 

c. O Ne! Estrogenai yra moteriški hormonai, kurie vystosi ir palaiko antrines moters charakteristikas. Tiek moterys tiek vyrai turi moteriškų ir vyriškų hormonų pusiausvyrą.

 

d. Neteisinga, bet viskas įdomu! Šis modulis, kurį sukūrė Nikolai Gogol, reiškia skaičių, kuris yra lygus 1, o po jo - 100 nulių ir išreiškiamas 10 100.

a) Oj joj!  Šis terminas reiškia dešimtainę matavimo vienetų sistemą paremtą metro ir kilogramo pagrindu, kuri pirmą kartą buvo priimta Prancūzijoje, bet dabar plačiai naudojama moksluose.

 

b) Neteisingai! Šis terminas reiškia smegenų sritį, kuri veikia kaip pagrindinis autonominės nervų sistemos kontrolės centras, reguliuodama miego ciklus, kūno temperatūrą ir apetitą, be kitus dalykus.

 

c) Bingo! Imuninė sistema apsaugo kūną nuo kenksmingų mikroorganizmų, svetimų baltymų ir kitokių svetimkūnių, sunaikindama užkrėstas ląsteles. Kai imuninė sistema tampa silpna, mes esame labiau linkę susirgti.

 

d) Ne. Šis terminas reiškia smegenų struktūras, kurios susijusios su emocijomis ir atmintimi.

a) Teisingai! Ši sąvoka reiškia agresyvų elgesį, kuris būdingas tiems, kurie reguliariai naudoja steroidus. Žmonės taip pat gali tapti labai susierzinę, paniurę ar depresiški.

b) Visai Ne. Steroidų vartojimas daro žmogų nestabilų. Daugumai žmonių atsiranda dirglumas,       agresyvumas, depresiškumas ir kiti elgesio pokyčiai.

c) Ir šitas Ne. Steroidų vartojimas nepakelia nuotaikos,  bet gali iššaukti stiprius nuotaikų svyravimus.

d) Nors žmogus gali nusilpti ilgą laiką vartodamas anabolinius steroidus, bet tai nėra atsakymas, kurio ieškojome.

a) Taip! Svorių kilnojimas  yra natūralus būdas padidinti raumenų masę ant jūsų kūno.

b) Skrudintos bulvytės nepadės jums įgyti raumenų, bet jei valgysit sveiką maistą, įskaitant vaisius ir daržoves, jūsų kūnas bus sveikas ir stiprus.

c) Svajok toliau! Jei raumenų masė padidėtų taip lengvai, mūsų šalyje būtų daugiausia raumeningų gyventojų pasaulyje.

d) Žaidžiant šachmatais galima gerai pramankštinti smegenims, bet tai nepadės jums užsiauginti daugiau raumenų.

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-03-30