BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


2015 m. ASIS naudotojų mokymų medžiaga

Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas ir Valstybinis psichikos sveikatos centras kartu su LSMU MA VSF Sveikatos tyrimų institutu

2015 m. gruodžio mėn. 10 d. Kaune ir 11 d. Klaipėdoje organizavo mokslines praktines konferencijas „Asmenų, kurie kreipiasi į asmens sveikatos priežiūros įstaigas dėl psichikos ir elgesio sutrikimų vartojant narkotines ir psichotropines medžiagas stebėsena ir aktualijos Lietuvoje“.

Mokymai skirti asmenų, kurie kreipiasi į asmens sveikatos priežiūros įstaigas dėl psichikos ir elgesio sutrikimų vartojant narkotines ir psichotropines medžiagas stebėsenos informacinės sistemos (ASIS) naudotojams, asmens sveikatos priežiūros specialistams, kurie dirba su priklausomais nuo psichiką veikiančių medžiagų vartojimo asmenimis arba tokių asmenų stebėsena (visuomenės sveikatos specialistams, medicinos darbuotojams, sveikatos priežiūros įstaigų administratoriams, socialiniams darbuotojams, psichologams, slaugytojams bei visų specialybių gydytojams).

Mokymų pranešimai:

Pranešimo pavadinimas

Lektorius

Minimalių intervencijų vaidmuo ankstyvoje probleminio alkoholio vartojimo diagnostikoje ir elgsenos keitime

Prof. dr. Aurelijus Veryga,

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Visuomenės sveikatos fakulteto Sveikatos tyrimų instituto Vadovas

Su narkotinių ir psichotropinių medžiagų vartojimu susijusių infekcijų paplitimas tarp švirkščiamųjų narkotikų vartotojų

Evelina Venckevič,

Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento Stebėsenos ir analizės skyriaus Vyr. specialistė

ASIS duomenų analizė

Lina Ignatavičiūtė,

Valstybinio psichikos sveikatos centro

Priklausomybės ligų skyriaus

Vyr. specialistė

Paskutinė atnaujinimo data: 2023-06-09