Ir vėl kviečiame jungtis į akciją „Kalėdinis sveikinimas vienišam žmogui“

Data

2019 12 05

Įvertinimas
3
gaures_pagr_mok.jpg

Kasmet daugėja vienišų, ligotų ir dažnai savimi pasirūpinti nebegalinčių senų žmonių. Kas nulėmė – likimas ar susiklosčiusios aplinkybės, kad senatvėje jie liko atskirties zonoje, vis kita skaudi istorija. Todėl ir vėl kreipiamės į Jus, prašydami pasidalinti savo širdies turtais su vienišais ar likimo nuskriaustais žmonėmis.

Artėjant didžiausiai metų šventei – Kalėdoms, kviečiame visus geros valios žmones aplankyti savo namuose tyliais vienatvės angelais tapusius senukus, sergančius kūno ar sielos ligomis, ypač vienatve, ir tuos, kurie vienišas dienas leidžia gydymo ar slaugos įstaigose. Padovanokime jiems truputį savo laiko ir širdies šilumos, pridėdami pačių sukurtą sveikinimo atviruką su nuoširdžiu palinkėjimu. O jei prie atviruko pridėsite nors ir nediduką lauknešėlį Kūčių ar Kalėdų stalui – suvirpinsite ne vieno Kalėdų stebuklo laukiančiojo širdį.

Ankstesni metai parodė, kiek daug Jumyse gerumo ir atjautos. Kai kada Kalėdų šviesoje užsimezgusi bendrystė nesibaigia vienkartiniu susitikimu. Ir tuo mes labai džiaugiamės. Tikimės, kad ir šiemet būsite aktyvūs, kūrybingi ir išradingi, dalydamiesi savo dvasios turtais su kitais, Jums net nepažįstamais žmonėmis. Visi kartu pasistenkime, kad nė vienas nebūtų užmirštas. Tebūna visiems šios šventės nors trumpam meilės spinduliu sušildytos!

Būsime dėkingi, jei pasidalinsite su mumis savo įspūdžiais, išgyvenimais, kuriuos patirsite lankydami vienišus žmones. Trumpus pasakojimus ir nuotraukas siųskite el. paštu info@vpsc.lt arba įkelkite į mūsų „Facebook‘o" paskyrą BŪKIME. Su visais, įsitraukusiais į akciją ir atsiuntusiais pasakojimus ar nuotraukas, susisieksime asmeniškai. Nepaliaukime dalytis gerumu! Akcija vyks iki šv. Kalėdų.